Ride & Feel, Warsztaty naturalowo-skokowe 23-24.05.2015 r.

Ride & Feel, Warsztaty naturalowo-skokowe 23-24.05.2015 r.

23-24 maja 2015 zapraszamy do DOMU POD KASZTANAMI na WEEKEN NATURALOWO-SKOKOWY, podczas którego będziemy łączyć to co najlepsze w naturalu (relacje i partnerstIMG_0378-22wo) z tym co najlepsze w klasyce (dosiad, prawidłowa postawa i równowaga) – po to aby skoki stały się jak najlepszą zabawą dla Was i dla Waszych koni.

– Dla osób zaczynających skoki (pokażmy jak ułożyć swoje ciało by naszemu wierzchowcowi jak najłatwiej było przenieść nas na drugą stronę przeszkody, oraz jak prowadzić konia pomiędzy przeszkodami.
– Dla zaawansowanych w skokach (pokażemy jak budować w koniu pewność siebie, spokój, lekkość i chęć do współpracy)
– Dla osób które uczą się wraz z końmi (zobaczycie jak pracować by nie zrazić niedoświadczonego konia nieudanymi próbami i brakiem własnej równowagi, jak ułatwić zadanie koniowi od strony fizycznej oraz zbudować relacje oparte na lepszej komunikacji, zrozumieniu i zaufaniu)

W PROGRAMIE (każdy dzień będzie zawierał wszystkie 3 typy lekcji): IMG_0374-20

1. Zabawy z ziemi – budowanie relacji ze zwierzęciem, przygotowanie do skoków oparte o prawidłową biomechanikę ruchu i odpowiednie przygotowanie psychiczne. Budowanie równowagi w skokach bez jeźdźca.
2. Poprawa dosiadu oraz prawidłowych najazdów na przeszkody – praca nad równowagą w ruchu, świadomością własnego ciała i ciała konia. Ćwiczenia poprawiające prowadzenie konia. Lekcja będzie odbywała się na ujeżdżalni.
3. Skoki – lekcje skokowe dostosowane do poziomu uczestników warsztatów.

Zajęcia rozpoczynają się w sobotę o godz. 9.
IMG_2328
Każdy z uczestników będzie pracował przez 2 dni z jednym koniem. Możliwy udział z wierzchowcem z Domu pod kasztanami bądź przyjazd z własnym koniem.

Warsztaty prowadzi Magda Senderowska

Cena warsztatów 320 zł.
Cena obejmuje wynajęcie konia z ośrodka lub boks dla konia przyjezdnego.

Nocleg 60 zł.
Wyżywienie: śniadanie 15 zł , obiad 30 zł , kolacja 15 zł.

Potwierdzeniem zgłoszenia jest przedpłata na konto w kwocie 100 zł

Zapisy i informacje:
Tel. 733146106
Magda@rideandfeel.pl

Serdecznie zapraszamy.

  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Slider